If Kyle Bought Pens And Markers Pens Cost 150 And Markers Cost 225 How Many Pens And Markers

If kyle bought pens and markers, pens cost 1.50 and markers cost 2.25 how many pens and markers did he buy?

Answer

Study Cred Tutor

4.6 (24k+)
4.6/5

Purchase the answer to view it

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× How can I help you?